Porta Nova

Opis

Wysoka jakość materiałów, atrakcyjne i popularne wzornictwo, oraz różne rodzaje przeszkleń to główne atuty tej propozycji. Porta NOVA to połączenie trwałości z urokiem drewna orzecha włoskiego. Modele z tej grupy znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i biurowych.

KONSTRUKCJA PRODUKTU:

Rama skrzydła jest wykonana z klejonki drewna iglastego. Wypełnienie skrzydeł: dla grupy 1 – wkład stabilizujący „plaster miodu” lub płyta wiórowa otworowa wzmocniona wewnętrznym ramiakiem ze sklejki (opcja za dopłatą), dla grupy 2, 3, 4, 5, 6 i 7 – płyta wiórowa pełna. Rama wraz z wypełnieniem jest dwustronnie obłożona płytą HDF.

PROFIL KRAWĘDZI:

Profil krawędzi skrzydła „K”. Oba boki oraz góra skrzydła są okleinowane taśmą obrzeżową w kolorze skrzydła.

POKRYCIE:

Skrzydło jest pokryte okleiną Portadur o charakterystycznym pionowo-pozio- mym rysunku słoi drewna. Ramka w skrzydle – okleinowana.

WZORY:

Jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe we wszystkich wzorach poszczególnych grup. Pełne, przeszklone lub przygotowane do przeszklenia. Skrzydła pełne możliwe do wykonania w wersji do drzwi przesuwnych jednoskrzydłowych – bez zawiasów i przylgi, w dolnym ramiaku nafrezowany rowek pod element prowadzący montowany do podłogi (na wyposażeniu systemu).

WYMIARY SKRZYDŁA:

- Jednoskrzydłowe: „60“, „70“, „80“, „90“, „100“ (Rozmiar 100 jest niedostępny w grupie 2, a w pozostałych występuje wyłącznie w usłojeniu pionowym. ).
- Dwuskrzydłowe: „120“ ÷ „200“ (możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych)