Porta Focus

Opis

Modele przeszklone to propozycja dla ludzi ceniących sobie swobodę przestrzeni, dla których naturalne światło pełni istotną rolę przy projektowaniu wnętrz. Porta FOCUS, to drzwi skierowane do klientów chcących wyróżnić swoje mieszkania wyjątkowo atrakcyjnym i nowoczesnym stylem aranżacji.

KONSTRUKCJA PRODUKTU:

Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący „plaster miodu” lub płyta wiórowa w ramie z klejonki drewna iglastego wzmocniona wewnętrznym ramiakiem ze sklejki (opcja za dopłatą). Rama wraz z wypełnieniem jest obłożona dwustronnie płytą HDF. W modelach przeszklonych zastosowano szybę matową hartowaną o grubości 8 mm, która stanowi element konstrukcyjny skrzydła.

PROFIL KRAWĘDZI:

Profil krawędzi skrzydła „K“. Oba boki oraz góra skrzydła są okleinowane taśmą obrzeżową w kolorze skrzydła.

POKRYCIE:

Skrzydło jest pokryte okleiną Portadecor. Ramka MDF oklejona w kolorze skrzydła.

WZORY:

WZORY Jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe we wszystkich wzorach. Skrzydła możliwe do wykonania w wersji do drzwi przesuwnych jednoskrzydłowych – bez zawiasów i przylgi, w dolnym ramiaku posiadają nafrezowany rowek pod element prowadzący montowany do podłogi (na wyposażeniu systemu), skrzydła grupy 2 uzupełnione są o metalowy ceownik umożliwiający prowadzenie.

WYMIARY SKRZYDŁA:

- Jednoskrzydłowe: „60“, „70“, „80“, „90“, „100“ oraz „110” dostępne tylko z wypełnieniem „płyta wiórowa”.
- Dwuskrzydłowe: „120“ - „200“ ( możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych ).