Minimax

Opis

Drzwi Minimax to połączenie dwóch podstawowych cech: minimalnej ceny przy zachowaniu maksymalnej jakości. Do skrzydeł Minimax polecamy ościeżnicą Minimax, Porta-System, Prestige oraz ościeżnice metalowe Porta. Stosowanie kompletnych drzwi(skrzydło+ościeżnica) jednego producenta eliminuje trudności montażowe.

KONSTRUKCJA PRODUKTU:

Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący „plaster miodu” lub płyta wiórowa otworowa w ramie z klejonki drewna iglastego wzmocniona wewnętrznym ramiakiem ze sklejki (opcja za dopłatą). Rama wraz z wypełnieniem jest obłożona dwustronnie płytą HDF.

PROFIL KRAWĘDZI:

Profil krawędzi skrzydła „K” (białe i jabłoń) i „R” (buk). Oba boki oraz góra skrzydła są okleinowane taśmą obrzeżową w kolorze skrzydła.

POKRYCIE:

Skrzydło jest pokryte ekologicznym lakierem wodnym nowej generacji. Ramka (z MDF-u) i szpros (z PCV) są wykonane w kolorze skrzydła.

WZORY:

Jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe we wszystkich wzorach. Skrzydła możliwe do wykonania w wersji do drzwi przesuwnych jednoskrzydłowych – bez zawiasów i przylgi, w dolnym ramiaku nafrezowany rowek pod element prowadzący montowany do podłogi (na wyposażeniu systemu).

WYMIARY SKRZYDŁA:

- Jednoskrzydłowe: „60“, „70“, „80“, „90“, „100“ oraz "110" (dostępne tylko z wypełnieniem „płyta wiórowa otworowa” i z wymiarem przeszkleń jak w rozmiarze „100”).
- Dwuskrzydłowe: „120“ ÷ „200“ (możliwość dowolnego zestawienia wymiarów skrzydeł w drzwiach podwójnych)